Rugsėjo 1-oji -Mokslo ir Žinių diena 2023-09-03

Vasarėlė, kaip ir dera, užleido vietą auksiniam rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente –  Mokslo ir Žinių diena.

Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė šventę pradėjo „Mokslo burbulų šalyje“. Išdaigininkas Buratinas, pavirtęs burbulu, linksmino šventės dalyvius bei krėtė linksmas išdaigas. Į  mokyklos-darželio kiemą susirinkusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir pažinimo keliu eiti bei bendradarbiauti kvietė mokyklos direktorė Aušra Krugelienė, Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys ir nuolatinis mokyklos rėmėjas Aurimas Gaidžiūnas,  Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos bendruomenės pirmininkas Kazimieras Danilevičius, Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis, VšĮ „Saugi pradžia“ atstovė Ilona Jankuvienė.